ALGAIDA

Dilluns
16:00-17:00
ESCOLETA DE PADEL
18:15-19:00
PILATES
19:15-20:00
PILATES
20:00-20:45
AFG
20:00-20:45
PROCYCLING
Dimarts
09:15-10:00
PILATES
16:00-17:00
ESCOLETA DE PADEL
17:00-18:00
ESCOLETA DE PADEL
18:00-18:45
ZUMBA
19:15-20:00
BODY PUMP
20:15-21:00
BODY COMBAT
20:30-21:15
RUNNING+ESTIRAMENTS
Dimecres
09:15-10:00
AFG
18:15-19:00
PILATES
19:15-20:00
PILATES
20:00-20:45
AFG
20:00-20:45
PROCYCLING
20:45-21:15
CX WORX
Dijous
09:15-10:00
PILATES
18:00-18:45
ZUMBA
19:15-20:00
BODY PUMP
20:15-21:00
BODY COMBAT
Divendres
09:15-10:00
AFG
16:00-17:00
ESCOLETA DE PADEL
17:00-18:00
ESCOLETA DE PADEL
18:15-19:00
PILATES Esquena i Salut
19:00-20:00
IOGA
Dissabte
Diumenge

PORRERES

Dilluns
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
09:15-10:00
CX WORX
10:15-11:00
AIGUA GYM
16:30-17:30
BALLET I BALLS MODERNS + 13 ANYS
17:30-18:30
BALLET I BALLS MODERNS 4-12 ANYS
18:30-19:00
CX WORX
19:15-20:00
BODYPUMP
20:15-21:00
BODYCOMBAT
Dimarts
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
09:15-10:00
PROCYCLING
10:30-11:30
PILATES
17:00-18:00
IOGA
18:15-19:00
PILATES INTERMIG
19:15-20:00
ZUMBA
20:15-21:00
PROCYCLING
Dimecres
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
09:15-10:00
ESTIRAMENTS
10:15-11:00
AIGUA GYM
17:00-18:00
PILATES
18:15-19:00
PROCYCLING
18:30-19:00
CX WORX
19:15-20:00
BODYPUMP
20:15-21:00
BODYCOMBAT
Dijous
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
10:30-11:30
PILATES
17:00-18:00
IOGA
18:15-19:00
PILATES INTERMIG
19:15-20:00
ZUMBA
20:00-20:45
AFG
20:15-21:00
PROCYCLING
Divendres
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
09:15-10:00
PROCYCLING
10:15-11:00
AIGUA GYM
16:45-17:15
CAVALLETS 1426
17:00-18:00
PILATES
19:15-20:00
BODYPUMP
20:15-21:00
BODYCOMBAT
Dissabte
09:00-20:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
Diumenge

PINA

Dilluns
Dimarts
Dimecres
19:00-19:45
ZUMBA
20:15-21:00
PILATES
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge

AMPA ALGAIDA

Dilluns
15:00-16:00
ESCACS (6-12 anys)
16:00-17:00
ESCOLETA DE FUTBET (5-8 anys)
16:00-17:00
ESCOLETA DE PATINATGE (3 - 12 Anys)
16:00-17:00
ESCOLETA DE FUTBET (3-4 anys)
16:00-17:00
DESCOBRIR LA MÚSICA (3-5 anys Infantil)
Dimarts
16:00-17:00
ESCOLETA DE VOLLEI (4 - 12 Anys)
16:00-17:00
ESCOLETA DE TAEKWONDO (4 - 5 Anys)
16:00-17:00
TALLER DE CÒMIC (4 - 12 Anys)
16:00-17:00
ESCOLETA GIMNÀSTICA RITMICA (4 - 12 Anys)
17:00-18:00
ESCOLETA DE BASKET (4 - 12 Anys)
17:00-18:00
ESCOLETA DE TAEKWONDO (6 - 12 Anys)
Dimecres
15:00-16:00
ESCACS (6-12 anys)
16:00-17:00
ESCOLETA DE FUTBET (5-8 anys)
16:00-17:00
ESCOLETA DE PATINATGE (3 - 12 Anys)
16:00-17:00
ESCOLETA DE FUTBET (3-4 anys)
16:00-17:00
DESCOBRIR LA MÚSICA (3-5 anys Infantil)
16:00-17:00
BALLET I BALLS MODERNS
Dijous
16:00-17:00
ESCOLETA DE VOLLEI (4 - 12 Anys)
16:00-17:00
ESCOLETA DE TAEKWONDO (4 - 5 Anys)
16:00-17:00
TALLER DE CÒMIC (4 - 12 Anys)
16:00-17:00
ESCOLETA GIMNÀSTICA RITMICA (4 - 12 Anys)
17:00-18:00
ESCOLETA DE BASKET (4 - 12 Anys)
17:00-18:00
ESCOLETA DE TAEKWONDO (6 - 12 Anys)
Divendres
16:00-17:00
BALL DE BOT
16:00-17:00
MINI MASTER DE DESENVOLUPAMENT PERSONAL (9-12 anys
16:00-17:00
BALLET I BALLS MODERNS
17:00-18:00
ANGLÈS INFANTIL (17H-18H)
17:00-18:00
BALL DE BOT 1 CURS
Dissabte
Diumenge
TOTAL VISITES  54579

RSS Algalia.net














Zheta

Horaris x Activitat



ALGAIDA
HORARI ACTIVITAT
09:15-10:00 AFG
18:15-19:00 PILATES
19:15-20:00 PILATES
20:00-20:45 AFG
20:00-20:45 PROCYCLING
20:45-21:15 CX WORX


PORRERES
HORARI ACTIVITAT
07:00-22:00 2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
09:15-10:00 ESTIRAMENTS
10:15-11:00 AIGUA GYM
17:00-18:00 PILATES
18:15-19:00 PROCYCLING
18:30-19:00 CX WORX
19:15-20:00 BODYPUMP
20:15-21:00 BODYCOMBAT


AMPA ALGAIDA
HORARI ACTIVITAT
15:00-16:00 ESCACS (6-12 anys)
16:00-17:00 ESCOLETA DE FUTBET (5-8 anys)
16:00-17:00 ESCOLETA DE PATINATGE (3 - 12 Anys)
16:00-17:00 ESCOLETA DE FUTBET (3-4 anys)
16:00-17:00 DESCOBRIR LA MÚSICA (3-5 anys Infantil)
16:00-17:00 BALLET I BALLS MODERNS
horaris