Dilluns |
16:00-17:00
ESCOLETA DE PADEL
|
18:15-19:00
PILATES
|
19:15-20:00
PILATES
|
20:00-20:45
AFG
|
20:00-20:45
PROCYCLING
|
|
Dimarts |
09:15-10:00
PILATES
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE PADEL
|
17:00-18:00
ESCOLETA DE PADEL
|
18:00-18:45
ZUMBA
|
19:15-20:00
BODY PUMP
|
20:15-21:00
BODY COMBAT
|
20:30-21:15
RUNNING+ESTIRAMENTS
|
|
Dimecres |
09:15-10:00
AFG
|
18:15-19:00
PILATES
|
19:15-20:00
PILATES
|
20:00-20:45
AFG
|
20:00-20:45
PROCYCLING
|
20:45-21:15
CX WORX
|
|
Dijous |
09:15-10:00
PILATES
|
18:00-18:45
ZUMBA
|
19:15-20:00
BODY PUMP
|
20:15-21:00
BODY COMBAT
|
|
Divendres |
09:15-10:00
AFG
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE PADEL
|
17:00-18:00
ESCOLETA DE PADEL
|
18:15-19:00
PILATES Esquena i Salut
|
19:00-20:00
IOGA
|
|
|
|
|
Dilluns |
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
|
09:15-10:00
CX WORX
|
10:15-11:00
AIGUA GYM
|
16:30-17:30
BALLET I BALLS MODERNS + 13 ANYS
|
17:30-18:30
BALLET I BALLS MODERNS 4-12 ANYS
|
18:30-19:00
CX WORX
|
19:15-20:00
BODYPUMP
|
20:15-21:00
BODYCOMBAT
|
|
Dimarts |
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
|
09:15-10:00
PROCYCLING
|
10:30-11:30
PILATES
|
17:00-18:00
IOGA
|
18:15-19:00
PILATES INTERMIG
|
19:15-20:00
ZUMBA
|
20:15-21:00
PROCYCLING
|
|
Dimecres |
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
|
09:15-10:00
ESTIRAMENTS
|
10:15-11:00
AIGUA GYM
|
17:00-18:00
PILATES
|
18:15-19:00
PROCYCLING
|
18:30-19:00
CX WORX
|
19:15-20:00
BODYPUMP
|
20:15-21:00
BODYCOMBAT
|
|
Dijous |
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
|
10:30-11:30
PILATES
|
17:00-18:00
IOGA
|
18:15-19:00
PILATES INTERMIG
|
19:15-20:00
ZUMBA
|
20:00-20:45
AFG
|
20:15-21:00
PROCYCLING
|
|
Divendres |
07:00-22:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
|
09:15-10:00
PROCYCLING
|
10:15-11:00
AIGUA GYM
|
16:45-17:15
CAVALLETS 1426
|
17:00-18:00
PILATES
|
19:15-20:00
BODYPUMP
|
20:15-21:00
BODYCOMBAT
|
|
Dissabte |
09:00-20:00
2+1 3ª EDAT (+ 65 A)
|
|
|
|
|
|
Dimecres |
19:00-19:45
ZUMBA
|
20:15-21:00
PILATES
|
|
|
|
|
|
|
Dilluns |
15:00-16:00
ESCACS (6-12 anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE FUTBET (5-8 anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE PATINATGE (3 - 12 Anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE FUTBET (3-4 anys)
|
16:00-17:00
DESCOBRIR LA MÚSICA (3-5 anys Infantil)
|
|
Dimarts |
16:00-17:00
ESCOLETA DE VOLLEI (4 - 12 Anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE TAEKWONDO (4 - 5 Anys)
|
16:00-17:00
TALLER DE CÒMIC (4 - 12 Anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA GIMNÀSTICA RITMICA (4 - 12 Anys)
|
17:00-18:00
ESCOLETA DE BASKET (4 - 12 Anys)
|
17:00-18:00
ESCOLETA DE TAEKWONDO (6 - 12 Anys)
|
|
Dimecres |
15:00-16:00
ESCACS (6-12 anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE FUTBET (5-8 anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE PATINATGE (3 - 12 Anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE FUTBET (3-4 anys)
|
16:00-17:00
DESCOBRIR LA MÚSICA (3-5 anys Infantil)
|
16:00-17:00
BALLET I BALLS MODERNS
|
|
Dijous |
16:00-17:00
ESCOLETA DE VOLLEI (4 - 12 Anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA DE TAEKWONDO (4 - 5 Anys)
|
16:00-17:00
TALLER DE CÒMIC (4 - 12 Anys)
|
16:00-17:00
ESCOLETA GIMNÀSTICA RITMICA (4 - 12 Anys)
|
17:00-18:00
ESCOLETA DE BASKET (4 - 12 Anys)
|
17:00-18:00
ESCOLETA DE TAEKWONDO (6 - 12 Anys)
|
|
Divendres |
16:00-17:00
BALL DE BOT
|
16:00-17:00
MINI MASTER DE DESENVOLUPAMENT PERSONAL (9-12 anys
|
16:00-17:00
BALLET I BALLS MODERNS
|
17:00-18:00
ANGLÈS INFANTIL (17H-18H)
|
17:00-18:00
BALL DE BOT 1 CURS
|
|
|
|
|